AGA-Bauservice na targach „Majówka z pracą”

AGA-Bauservice na targach „Majówka z pracą”.

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie jak również firma AGA-Bauservice serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na targi pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 12 maja 2016 r. (czwartek) w godz. 10 – 14 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do uczestnictwa we wspólnej inicjatywie służącej zapoznaniu się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy. Targi pracy skierowane są w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej.
Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Contact us!

If you would like a free consultation without any obligation, give us a call or fill in the form below and we will contact you.